Adventskalender på hemsidan 1 – 24 december

On 6 december, 2021, in Okategoriserade, by Melker Johnsson

Varje dag har det publiceras en vinnare bland föreningens 106 medlemmar. Vinsten är ett presentkort på 100 kronor, förutsatt att vinnaren gett sig tillkänna till Melker Johnsson under de två dagar som namnet funnits på hemsidan. På tredje dagen har namnet tagits bort och vinsten har då tillfallit föreningen. Den 13 december kunde alla medlemmar anmäla sig som JOKER. Alla som anmält sig deltog i en extra utlottning. Syftet med adventskalendern har varit att väcka intresse för hemsidan och att förhoppningsvis också göra några medlemmar lite glada. 

Följande vinnare har gett sig till känna och har därmed vunnit presentkort: Sören Berg, Mona Boström Lindqvist, Lena Enmark, Gunnar Holmqvist, Gunnar Andersson (Jokervinnare), Bodil Wikström, Ylva Andersson och Anita Lundqvist. Presentkorten kommer på post.

 

Comments are closed.